← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
This is Natacha Peyre

Kissie smart eller inte?

Egentligen borde jag inte skriva om Kissie, men vill bara säga min åsikt.
Massa läsare hörde av sig och sa att hon hade tagit en gammal bild på
mina bröst som skräckexempel på sin blogg, eftersom hon ska operera
brösten.
Jag håller med henne dom var inte så snygga. Men jag kan inte heller
låta bli att tänka att varför opererar hon inte näsan istället för
brösten?
Inget fel med hennes näsa men man märker att hon själv har komplex över
den eftersom hon målar den bajsbrun så att den ska se mindre ut.
Det är enligt mig inte så snyggt. Så varför inte lägga pengarna på det istället? Hellre ett fint ansikte en ett par stora bröst.
Men Kissie kanske är smart, hon kanske tänker att om hon förstorar brösten så kanske ingen tittar på hennes ansikte.

Hmmm, vad tror ni?

;P

51 svar på ”Kissie smart eller inte?”

  1. Läser alla kommentarer och jag blir så sjukt trött på er alla omogna människor. Detta är hennes blogg och hon har väll rätt att skriva vad hon vill, och i detta inlägg så har hon faktiskt rätt i de hon skriver och hon står för de. Ni pinsamma människor som skriver att hon är blåst är bara RIKTIGA NOLLOR, blir sjukt irriterad!! Skaffa liv snälla, så kaxig bakom tangentbordet va. Låt bli att läsa då!! Tack va bara tvungen att avreagera mig. / SOPHIE

  2. Hon anvande inte dina bröst som skrackexempel utan som ett exempel pa bröst hon ville ha. Hon tog dock bort ditt huvud för ville inte att folk skulle fatta att det var du:)

  3. Fyfan! Här sitter det en massa ungdommar och läser din blogg som kanske också har komplex för sin näsa. Lägg ner förfan!
    Jag är en av dom och jag tar då FAN åt mig!!!!! Skämmas ska du göra! Ring upp Kissie själv och säg vafan du har att säga,istället för att starta ett FJORTIS BLOGG BRÅK!!!! Ni är jävligt omogna båda två!
    Stick tillbaka till USA och ta henne med dig!!!!!!

  4. du är värre än kissie. suck, varför ska du alltid klanka ner på folks näsor, först var det marie plosjö nu kissie. Börjar bli en aning uttjatat.

    du är inte heller perfekt, tänk på det. Både du och kissie borde sluta upp med era fjortisfasoner.

  5. Jag tycker hon \"Kissie\" verkar sjukt blåst. Har slutat läsa hennes blogg, om fler gör som jag så lär hon försvinna o det skulle varit så skönt hahaha.
    DIG däermot gillar jag skarpt, har gjort det långt innan du började blogga o nu brukar jag alltid följa dig på bloggen.
    Jag & min pojkvän ska till Californien i Februari, kan du inte skriva lite tips/"to do" typ: shopping, restauranger mm i bloggen om La? =)
    Vi ska även löra San Fran-Vegas (tjohoooo)-La, ska bli såååå kul.
    Just det: hur hittar man till sunday market, var ligger det o hur har dom öppet?
    Kram Anna

  6. hon borde verkligen kolla på hennes snoppnäsa innan hon operar sina bröst!kanske blir billigare om hon tar hennes näsrester och stoppar i tuttarna!hahahahahaha

  7. du har fatta fel, hon skrev inte dina bröst som skräckexempel utan på "snygga" silikonbröst bara att hon inte vågade stå för det så hon klippte bort din huvud.

  8. hon har inte lagt dina tuttar under skräckexempel??
    Hon la ju dom under \"silikonbrst\" vilket menas att hon tydligen gillar dom?

  9. Håller med dig till hundra. Hennes näsa är ful, och om jag var hon så hade jag även opererat ögonen som hon försöker sminka annorlunda också.

  10. DU ÄR BARNSLIG!!

    Kissie hade ju en bild på dina bröst så som du HAR HAFT DEM! Du kan ju inte klaga på det när det var så du hade.

    Att däremot hoppa på Kissie för hennes näsa som är hennes riktiga är VÄLDIGT LÅGT.

  11. Riktigt pinsamt att du har skrivit detta när Kissie faktiskt hade dina bröst som exempel på hur hon VILLE att bröst skulle se ut. Din läsförmåga motsvarar ju en sexårings…

  12. typiskt snygga tjejer ha dåligt självförtroende men du är äldre borde veta bättre än kommentera hennes näsa som inte alls är ful hon har fin profil passar in tycker jag…..

  13. Haha, håller med dig! 😀
    Jag tycker du har all rätt att skriva såhär, ser att några blev upprörda. Men jag tycker det är helt rätt! Lite får hon väl tåla 😉 Älskar din blogg! Kram

  14. Hm vad tror vi? Ja, jag tycker iallafall att du är otroligt barnslig. Varför ta åt sig av vad en fjortis säger? Och för den delen så "hissade" hon dina bröst. Kolla upp faktan när en läste har tipsat dig om något. Själv hatar jag Kissie, men du var sjukt omogen nu.

  15. hahahaha!! Du är så otroligt klockren. Älskar när du skriver sånt här och verkligen inte bryr dig om att alla "kisse fans" tar illa upp. Tycker det du skriver är helt rätt och diggar dig för att du kommer med sånt här. Vem orkar bry sig om vad Kissies Fans tycker liksom. Du är mycket mer att se upp till än en blåst bloggerska som kallar sig Kissie som inte äns vågar vara sig själv.

  16. Jag ar inte pa nagon’s sida men uppfattade K’s inlagg som om en ’hyllning’ till hur fina opererade brost sag ut vs. skrackexempel och dina vart i kategorin blnd fina 🙂
    Tror kanske Kissie vill sluta fred?
    Anyhoo, Gillar din blogg o tycker du e valdigt sot i utseendet och verkar aven vara en go tjej med fotterna pa jorden och brains 🙂
    xxx Julia

  17. Dessutom ligger din tuttbild under "silikonbröst" altså under kategorin kissie tycker är snyggt 😛
    Piiiinsamt. Hehe.

  18. Verkar faktiskt som om ni båda har dåligt självförtroende. Du vågar inte ens visa bild på dig när du får en finne. Så ytligt , relxa lite=) så mår ni bättre

Kommentarer är stängda.