← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
This is Natacha Peyre

Mormors mormor!

Detta är min mormors mormor, coolt va?

<a onblur=”try {parent.deselectBloggerImageGracefully();} catch(e)
{}”
href=”http://3.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/Sna7SkEIJzI/AAAAAAAAFxA/GmFvZKp9ZJA/s1600-h/DSC03457.jpg”><img
style=”display:block; margin:0px auto 10px;
text-align:center;cursor:pointer; cursor:hand;width: 293px; height:
400px;”
src=”http://3.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/Sna7SkEIJzI/AAAAAAAAFxA/GmFvZKp9ZJA/s400/DSC03457.jpg”
border=”0″ alt=””id=”BLOGGER_PHOTO_ID_5365681933651552050″
/></a>

11 svar på ”Mormors mormor!”

  1. Hej! Du är så himla vacker, verkligen!

    Den sidan du skrev om förut, som man kunde shippa från amerikanska sidor och man fixar som en amerikansk adress? Vad är hemsidan och hur fungerar det med tull och så? Tänkte beställa från forever21 men har hört att tullen blir så hög. samt fraktkostnaden.

  2. Hej Natacha, du verkar aldrig svara på dem kommentarer du får, tänkte fråga en liten sak och jag vore så himla tacksam om du svarade. Finns det någon otroligt bra salong du verkligen skulle kunna rekommendera där dom har ansiktsbehandlningar och är bra på det dem gör.. kanske någon salong du gått till och vart nöjd och skulle kunna rekommendera? Jag vore så himla tacksam om du svarade på detta inlägg! 🙂

    MVH Marissa

  3. Hej Natacha! Har skickat 2-3 mejl till dig förr, men har inte fått ett enda svar tillbaka och hoppas verkligen att du svarar denna gång.. vore så himla tacksam!

    Jag såg på din blogg att du var på Njuta Spa när du väl var där vad valde du för något?? finns ju olika allternativ vad heter just den du valde där du fick allt i ett och hur mycket kostade det?? vore så himla tacksam om du svarade på denna fråga.. 🙂

    Jag vore så himla tacksam om du svarade Natacha.. hoppas att du gör det nu…

    MVH Sureyya

  4. Hej Natacha! Har skickat 2-3 mejl till dig förr, men har inte fått ett enda svar tillbaka och hoppas verkligen att du svarar denna gång.. vore så himla tacksam!

    Jag såg på din blogg att du var på Njuta Spa när du väl var där vad valde du för något?? finns ju olika allternativ vad heter just den du valde där du fick allt i ett och hur mycket kostade det?? vore så himla tacksam om du svarade på denna fråga.. 🙂

    MVH Sureyya

  5. Hej!

    Undrar hur mycket du äter om dagarna? hur stor del av en tallrick fyller du upp? hur många mål? hur mycket du tränar i veckan? Hade varit JÄTTE kul att få veta!!

    Tack // Emma

  6. Heej Natacha! Awh såå söt 🙂

    Du.. tänkte höra, för någon vecka sedan skrev du om att du skulle göra din sista brasilianska laserbehandling. Kan tyvärr inte hitta inlägget, och undrar vilken klinik det var?Hur många gånger måste man genomföra det innan allt hår är borta, och gör de ont ?

    Hade blivit jätteglad för svar. Ha en trevlig dag 🙂

    Kram Natalia

Kommentarer är stängda.