Dagens outfit:
Linne, Abercrombie and Fitch
Kjol, Abercrombie and Fitch
Väska, Miu Miu
Skor, Stuart Weitzman
Armband, LV

Våran dag började med en stor härlig Pinkberry som frukost.
Sedan begav vi oss till ”The Grove” och tog en shoppingrunda.
Maria hittade massa fina saker, sjukt snygga UGGs och andra skor och en jacka.
Jag hittade bara ett par vita shorts och en parfym till min baby.
Lite kul att dom har höst kläder i butikerna när det är 40grader ute.
Sedan åt vi en härlig lunch, italiensk mat.
Efter det åkte vi vidare till ”Beverly Center” och där hittade vi tyvärr ingenting 🙁
Trötta och jetlagade har vi goosat ner oss i soffan nu med godis och chips och snart ska vi äta middag, sen sova.
<a onblur=”try {parent.deselectBloggerImageGracefully();} catch(e) {}” href=”http://2.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SqXoVd9l8OI/AAAAAAAAGLE/8r9rNeoDwBA/s1600-h/DSC04052.jpg”><img style=”display:block; margin:0px auto 10px; text-align:center;cursor:pointer; cursor:hand;width: 400px; height: 268px;” src=”http://2.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SqXoVd9l8OI/AAAAAAAAGLE/8r9rNeoDwBA/s400/DSC04052.jpg” border=”0″ alt=””id=”BLOGGER_PHOTO_ID_5378960785481789666″ /></a>








Nattis Hur får du en sådan fin brun färg:-)? du har den perfekta brännan. Vet att du inte använder brun utan sol. Att du bara solar solarium. Använder du ngt slags preparat när du solar?
Ha en fortsatt trevlig dag!
jag älskar din blogg! det är så kul att läsa om hur du har det i LA, man kan drömma sig bort från skolan och vardagen här hemma. du är verkligen en stor inspirationskälla!
Åh, skulle önska jag var lika snygg som dig!
…Skulle jag passa som blondin tro?
Du ser alltid så fräsch ut:)
Jag gillar din blogg!
Dessutom så undrar jag hur du alltid är så brun? Solar du eller är det nån sorts brun-utan-sol?
Tacksam för svar!
Kan inte du visa före och efter bild på dina läppar?
fin du är Natacha 🙂
Hej !
Om du fick välja en valfri grej från melba.se att få gratis, vad skulle du välja då ?
Berätta det för mig i tävlingsinlägget på min blogg så är du automatiskt med i utlottningen av just det du önskar vinna.
Lycka till!
de där såg ju himmelskt gott ut:):):):):)
//Frida ( http://www.shooooo.blogg.se )
Åhh..man blir ju inte LITE avis när man sitter här i kalla och tråkiga sverige :P!
http://silkens.blogg.se