← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
This is Natacha Peyre

Nu drar jag på stan!!

Bjuder på en gullig bild…

<a onblur=”try {parent.deselectBloggerImageGracefully();} catch(e) {}” href=”http://3.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SyBPFpama4I/AAAAAAAAHmg/pqcTMsDz-tI/s1600-h/Bild+73.jpg”><img style=”float:left; margin:0 10px 10px 0;cursor:pointer; cursor:hand;width: 320px; height: 291px;” src=”http://3.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SyBPFpama4I/AAAAAAAAHmg/pqcTMsDz-tI/s320/Bild+73.jpg” border=”0″ alt=””id=”BLOGGER_PHOTO_ID_5413413710534699906″ /></a>

4 svar på ”Nu drar jag på stan!!”

  1. Hej N!

    Tycker ni är super söta och även super snälla. Träffade er två på grönan valborg 2007 tror jag det var. Var precis då jag hade sett att ni var ett par har jag för mig.

    Vill iaf tacka för att ni ställde upp på bilder när vi så snällt frågade! 😀
    TACK! Du är verkligen så supersnäll som du verkar!

    Kramar i massor.. 🙂

  2. hej, asså jag vill bara säha hur mycket jag gillar din blogg, jag vet inte riktigt varför men, jag tycker den är så bra, och det är extra bra att du skriver om kissie, för hon är så jävla patetisk. kramar ida. =)

Kommentarer är stängda.