← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
This is Natacha Peyre

Bevis!

För er som inte tror att det är mitt hår så kan ni se min hårbotten här.
Ursäkta den hemska bilden, är helt nyvaken och osminkad. 🙂

<a onblur=”try {parent.deselectBloggerImageGracefully();} catch(e)
{}”
href=”http://3.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SgYIw6JngnI/AAAAAAAAE5Q/EdrOcYQE7w4/s1600-h/Bild+783.jpg”><img
style=”display:block; margin:0px auto 10px;
text-align:center;cursor:pointer; cursor:hand;width: 400px; height:
293px;”
src=”http://3.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SgYIw6JngnI/AAAAAAAAE5Q/EdrOcYQE7w4/s400/Bild+783.jpg”
border=”0″ alt=””id=”BLOGGER_PHOTO_ID_5333960445003268722″
/></a>
<a onblur=”try {parent.deselectBloggerImageGracefully();} catch(e)
{}”
href=”http://1.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SgYJJ9L1xqI/AAAAAAAAE5Y/nx0fj1G4JhI/s1600-h/Bild+784.jpg”><img
style=”display:block; margin:0px auto 10px;
text-align:center;cursor:pointer; cursor:hand;width: 400px; height:
300px;”
src=”http://1.bp.blogspot.com/_C3PRBB3T4PQ/SgYJJ9L1xqI/AAAAAAAAE5Y/nx0fj1G4JhI/s400/Bild+784.jpg”
border=”0″ alt=””id=”BLOGGER_PHOTO_ID_5333960875314628258″
/></a>

126 svar på ”Bevis!”

  1. Detta var verkligen hur snyggt som helst och passade dig jättebra med din hudfärg och allt. Det ser naturligt snyggt ut. Och som det var nämnt innan, du liknar faktiskt Alba också!

  2. Hej Natacha!

    jag tror faktiskt FORTFARANDE inte på att du har färgat det. Jag tror att du trivs för mkt i det ljusa. det som syns på bild 1 e nog din utväxt -du e ju mörk egentligen. Själv har jag växlat mellan superljus och supermörk. Jag e just nu mörk och trivs jättebra i det. Men vem vet -jag kanske blir superljus som dig nån gång!

    ciao

  3. Natacha, de här är de bästa du gjort. Hoppas du inser att du är MYCKET finare såhär. Du var vacker innan också men nu finns det inga ord för hur vacker

  4. Du ser ju jättefin ut! Kanske dags att börja ha Angelina Jolie, Megan Fox eller Adriana Lima som förebild om du vill känna dig bekväm i brunt hår! ;D
    Men sedan så är du ju egentligen brunt eller hur? 😉 Skiiit söööt!

    Haha, funny, du ser lite grann ut som Eva Longoria 😉

  5. gillar inte tyvärr ser lite ut som kina/geisha hår, men det viktiga är att du gillar det! jag hade velat se dig med massa slingor i håret istället!

  6. det kanske är utväxten 😛 haha.. kan du inte då visa en bild när du sitter ute och fikar elr nåt så man verkligen tror.

  7. Natta du är en av dom vackraste människorna på jorden, du kan byta från blondin till brunett och ändå se otroligt vacker ut.. meen.. ? va hände? varför?

  8. Du ser smartare (och vackrare) ut i mörkt hår. Alla ser bimbo och blåsta ut i platina-blont hår. Låter kanske elakt, men det e sant…

  9. Det här kanske inte e jätte kul o höra jag vet inte hur du tar det:p men man tar dig mkt mer seriöst i denna hårfärg =) du ser liksom mer naturlig ut skiit fiint riktig latina snygging!! I LIKE IT!!

  10. Hahaha jag måste bara skratta, folk är ganska blåsta 🙂
    Kanske inte skulle skriva den här kommentaren men jag förstår vad du gör 😛

  11. Erkänn att det är peruk. Denna förändring känns för stor 😛 Jag tror du färgat underhåret mörkt också har du tagit en peruk för att man ska tro att du färgat hela håret, dra i håret på ovansidan än vid örat, för vid örat och hela underhåret är ju mörkt 😉

  12. WOW du passar riktigt bra som mörhårig och med lugg! verkligen grymt grymt snyggt!, man e ju så vad o se bilder på dig som blond! men som sagt suuuuper snyggt !

    kramar från Lili i sthlm=)
    Bevisa nu att brunetter har roligare 😉 eller lika roligt som blondiner, =)

  13. Du passar SÅ bra i det, du ær skitsnygg i blondt hår också men dina øgon kommer verkligen fram i den færgen och så ser du lite sådær mystisk ut också 🙂 Wii

  14. Mycket bra val! Du passar utmärkt i det där. Jag måste säga att man knapt känner igen dig. Du var super snygg förut med. Men det här blir en helt annan stil lixom.
    Kram på dig!

  15. du passar verklingen inte i mörkt :/ Förlåt men du var mycket finare i blondt . Men jag tycker om din blogg och dig lika mycket för det. Men ja du borde vara blond 🙂

  16. tror fortfarande inte på det, allt faller inte åt samma håll som vanligt hår gör. och det du visar är så lite och ljust så att det kan vara din vanliga utväxt ur det blonda håret bara att du lyft peruken :D. Ge dig nati :*

  17. Så det var ditt riktiga hår alltså:) Du passade jätte bra i den nya frisyren. Du är en sån vacker person:)

  18. Meeen shit, helt seriöst så trodde jag att du aldrig skulle färga dit hår så där mörk, mörk överhuvudtaget!? Men det blev ju faktist skitsnyggt, Nice! 🙂

  19. Herreud va ni är patetiska en del av er..Har ni inget viktigare än att gnälla om att hon skulle ha peruk??Skulle hon inte isåfall skriva det tror ni???Vad får hon ut av att ljuga om det??!!Shiit ibland blir ja så sjukt trött på alla människor som lägger sån vikt på såna onödiga saker!!Har ni inget viktigare att lägga energin på?Ni är ju pinsamma allvarligt talat!!Natacha du blev kanon snygg !! Du får mig att vilja färga mitt hår mörkt igen oxå heheh!! KRAM

  20. Jag tycker det är häftigt att du vågar göra en så stor förändring (som jag nog hade varit alldeles för feg för). Jag tycker du passar i det, luggen och grejor. Men får nog säga att jag tycker färgen skulle ha varit några nyanser ljusare. Ändå fresht!

  21. om du var smart så skulle det verkligen vara en peruk, så kunde du ju se om den stalker tjejen också färgat sitt hår brunt, och sen visar du att det bara var en peruk men då är det försent för henne för då har hon redan färgat sitt hår!!! mohahah:D det skulle du ju gjort!

  22. Mjaaa, man kan alltid fejka utväxten även med peruk. Jag har en peruk som har jättekonstigt nät, så att det ser ut som att jag har samma färg i hårbotten. Hoppas dock att du har färgat för du ser helt galet vacker ut i mörkbrunt!

  23. men gud de såg ju verkligen ut som en peruk först 😛

    Men den me hårbotten kan vara att du dragit bort det blonda o visar din utväxt :D!

    men om de nu är äkta så e de skiit snyggt :)!

  24. Tycker du är grymt fin i denna nya hårfärgen =) Modigt av dig att gå från så ljust till så mörkt. Du liknar faktiskt Jessica Alba lite =)

  25. du är vacker hur du än ser ut självklart men platinablondt hår är liksom natachas grej , du är super fin i det tycker du ska skaffa blondt igen . förstår inte riktigt hur du tänkte

  26. Fan vad du ser bra ut! Om jag måste byta utseende med vemsomhelst i hela världen skulle jag nog byta med dig. Galet vacker!! Älskar det bruna håret med luggen. Very sophisticated!

  27. Natacha, du måste skämta? Jättefin är Du, ALLTID! Men jag älskade ditt blonda svall. Du ser helt klart ut som EVA LONGORIA!

  28. haha det är ju bara din utväxt ju 🙂 shit vad alla är lättlurade! det blonda finns där under. annars kan du ju dra allt hår bakåt en gång så får vi se 😉 m

  29. Jag är nästan hundra på att du inte färgat det. ser ut som din egen utväxt frå det blonda. Men med tanke på det tidigare inlägget, misstänker jag vad du försöker göra;)

    Tycker att du skulle vara super fin i brunt hår, dock är du den snyggaste blondinen, så jag hoppas ditt blonda svall ligger där under. Det som du jobbar så mycket med och som behövs i dina jobb.
    kram

  30. men shit så lättlurade. det är hennes utväxt från det blonda. det bruna är ff peruk. kolla annars hur hon håller håret 😉

  31. Jäklar, de måste kämpat för att lyckas få det en så jämn och fin brun färg, brukar alltid vara så svårt att få ett platina blont hår att bli brunt, blir ofta grön-aktigt nämligen, du blev jättefin i det 🙂

  32. lustigt att det är morgon hos dig och kväll här i sverige! men men , klippte lugg nu ikväll och det blev bra, men huvet känns så runt . elr pannan! hahah äsch det löser sig tomorrow 🙂 fint vart ditt hår iallefall, kram & puss

Kommentarer är stängda.