Fick denna fråga och jag har själv fått ett riktigt pissigt resultat hos lasergruppen som jag skrev tidigare. Kan lägga upp en bild på det på förfrågan.
Väntar just nu på svar frånd om då jag krävt pengarna tillbaka. Vill dom inte ge mig det så komme rjag att göra en anmälan för felbehandling.
Erbjudande på juvederm
Hej! Hur mycket har du sprutat in och vad fick du betala för det? Jag funderar nämligen på att prova Artek estetik efter att jag varit på lasermottagningen i helsingborg och dom var det sämsta jag varit med om. Hade varit tacksam för svar!
Jag har nog totalt nu 2 st 0,55ml Juvederm. En spruta kostar 2700 hos Artek, då är det dne lilla. Den stora går på 3600 och är 0,8ml vilket motsvarar över 1 ml om man räknar det som från Restylande.
Jag rekomenderar att köra på en stor direkt om man vill ha väldigt synligt resultat. Sen fylla på efter 6 månader 🙂
Erbjudandet för 10% på en behandlig gäller när du bokar en tid Mars månad ut och det är din första behandling hos Artek när du nämner mitt namn vid bokningen ”Jennie Niella”!
0708-146914
