Jaha då har man satt sprätt på ett par tusenlappar idag. Vart först på Torsbo Handels och skulle ”kolla” och kanske köpa ETT gevär. Slutade med en nota på drygt 15000 för 2 gevär. Huujedamaj!
Blev lite shoppat på Ulla också 🙂 Betydlig billigare affär, 1800 gick det kalaset på.
Dom har skitbra mjuka BH-toppar för 30:- där, ångrar jag inte köpte fler såå schöön 🙂 Köpte mig en onepiece med fastän jag tycker att dom är så opraktiska när man ska på toa och så men den kostade bara 250:- så provade en och trivs inte hundra i den. Mysig men inte jättebekväm! Tycker den drar i arslet?
Vetekudde man hivar i micron för att sen lägga på stela och ömma muskler, riktigt skönt 50:-
Fleece underställ, 90:- riktigt bra pris!
Lite diverse annat jag behövde som den guldiga metall plånboken. Går på 150 på andra ställen men hos Ulla kostar den bara 40 🙂
Läst bra omdömen om dom här produkterna från Loreal och Trind så kör en test på dom.
80:- st
Såå massa fint till kök asså det kröp i mig när jag gick där ;P Färgerna är finare live!
Ugnsformar 30:- st
Uppläggningsfat 70:-
Kanna 50:-
Pocketbörcker 40:- st
Den här lampan ångrar jag att jag inte köpte men vet nån som ska dit snart igen så får kanske bli ett köp då 😛
Mina nya vapen, ska bara in med ansökan så fort som möjligt hos Polisen så vi kan få hem vapnen.
Ville haft båda i svart men fick iaf den ena 🙂 Såå fin 🙂








