Längtar..
Sååå sjukt mkt efter allt kul som ska hända. Det behövs verkligen efter allt jobb man haft.
Imorgon ska jag tatuera brynen och eyeliner så är faktiskt nervös ifall det inte blir snyggt *GGGAAAH*
Jag är väääldigt petig med saker som har med utseende att göra så jag är inte en lätt peron att få nöjd, så vi får väl se hur det går 😛
ÅÅh sån tant typ igår som satte sig på min väska. Asså där var en hel jävla säng att sitta på och min väska stod på en liten bit av den och hon sätter sitt feta ass rätt på min väska. Jag bara -Eeh ursäkta kan du flytta dig? Hon bara -Oj sitter jag på något? -Jaaa bara min fyratusenkronorsväska, men det är lugnt!
Så säger hon -Nää HUR vågar jag? -Varför köper man ens en väska som kostar så mycket?
Precis som att det skulle vara en ursäkt till att sitta på min väska? Inte ens en ursäkt fick jag. Jag gör vad jag vill med pengarna jag tjänat ihop, kan inte hjälpa om hon är fattigt för hon inte orkar göra nåt åt det.

