Guud vad trött jag har varit idag! Somna endå strax innan nio igår och missade mina serier :(( Får kolla reprisen på söndag. . Men så är det när man har sömnhjälpmedel ibland.
MIna dagspass är 8-18 så hinner inte med mkt mer än att jobba under dom dagarna. Köpte mat på Big Buddha, va INTE så gott som jag ville minnas.
JUst nu är min pappas bror här med hela sin familj och hälsar på SHir (fisen). Lite jobbigt faktiskt när man vill vara ifred och någon börjar skrika att man ska släppa ut hunden som inte ens vill gå ut. Bläää!
JUst det kom på en riktigt NASTY grej som jag har glömt/förträngt från i lördags! Det var en snubbe i typ 38 års åldern som hjälpte oss med vilket tåg vi skulle ta. Sen satte han sig vid oss på tåget och frågade efter ett tag om vi hade Bluetooth på.. Vi bara -näää vadå? SÅ sa han -ääh jag fick nyss en kuk i mobilen.. Men den var jävligt liten! Så visade han oss och jag tyckte inte den va liten sa jag bara! SÅ sa han -MIN är MKT större!
Så bara drog han fram en bild med VÄÄÄRRSSTA FEEETAAA BONGEN.. ALdrig sett nåt så stort på en vit man.. Trodde vi skulle spy va äckligt han var! Lätt sånt psyk som tänder på att visa snopp bilder för tjejer eller?? Sen sprang han av tåget! hahah!
Varför händer såna sjuka saker mig så ofta?? Har någon slags magnet så sjuka människor dras till mig..
BUUh jag ska slänga mig på sängen och förtränga det där minnet igen!

