Hej bloggen!
Förlåt för dålig uppdatering,och förlåt för att jag är lite sen med bilderna jag lovade typ igår..
Men dom kommer nu!
Idag har Christian och jag gått på stan,(vilket han förövrigt inte alls gillade)
Fast jag kan förstå honom faktiskt,det är ju inte så roligt för en kille att springa runt inne på vero moda,gina tricot kanske..
Men jag hittade iallafall lite kläder,eller ja ett par leggings,och en randig tröja..Lägger upp bilder i morgon tänkte jag.
Ja annars har vi inte gjort så mycket mer idag,vi sa hej då till Christian pappa som snart ska iväg och jobba utomlands igen,och sen åkte vi hem,eller ja vi mötte upp mamma inne på maxi och gick en sväng där inne också,Dom håller ju på och bygger för fullt där inne,och det blir ju riktigt fint måste jag säga!
Men efter det åkte vi iallafall hem,jag la mig i sängen ett tag och skulle kolla på det okända,men jag stängde snabbt av igen,jag tyckte det var alldeles för leksigt,okej..det kanske låter larvigt,men jag är lite töntig av mig när det gäller sånnt där.
Somnade en sväng gjorde jag också,men värme kudden på magen,jag är så frusen av mig hela tide,jag vet inte varför..
Nej nu är det dags att sova,för imorgon börjar jag redan vid 8,suck!
Just ja,bilder sen igår!
Och ja min kamera kan nog vara den sämsta i hela sverige,men men!



Okej, på den här bilden ser jag inte riktigt klok ut,men Ami blev snygg,som vanligt!

Och ja dessa bilder är inte från min kamera..



