← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Nina

3 dagar kvar!

Snart är det dags! Äntligen =) På torsdag morgon åker jag och familjen till North Carolina! Yeaayy! Jag ser framemot det såååå mycket, jag ska sola, bada, shoppa, njuta, sova, äta gott! åhh!!

 Vi bor 10 min. från havet och stranden vilket är helt underbart, jag kan redan nu känna sanden mellan tårna och solens varma strålar mot min hud.. Och jag ska få umgås med min familj, min mamma ska med, mina två äldsta barn ska med. Min ena bror bor redan där och även min pappa och min andra bror som bor i London är redan där så vi kommer alla att kunna umgås massor med varandra och bara ha en underbar semester. Enda kruxet är att min minsting inte kan följa med 🙁 Det gick inte att ordna hennes pass i tid så nu måste hon stanna hemma med sin pappa istället..Det kommer att bli jätte jobbigt att vara utan henne så länge!! Jag saknar henne redan!

Men det blir nog bra ändå, hon är så liten än så att jag tror inte att det går någon större nöd på henne..Och sen finns ju alltid skype, det får väll bli det näst bästa..

Jag ska försöka blogga så mycket som möjligt när jag är där, och lägga upp bilder..många bilder!

Hoppas ni alla får en härlig måndag =)

 

Här kommer jag sitta med tårna i sanden och en drink i handen!