← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Miranda Lundström

TJENIS PENIS

God morgon.

Jag & Heidi sitter i soffan & är jätte trötta, inte konstigt efter den här helgen, det blev rätt mycket alkohol både fredag & lördag, blev en MASSA shots, jag fick en shot med guld i, den smakade kanel & fytusan jäätte stark var den.

 

Igår bjöd C hem två kollegor & en av kollegornas tjej, vi bjöd på kött, potatisgratäng & lite annat, mitt i maten i tystnaden så fick Heidi skrattanfall, hahaha!

 

Nu ska vi göra oss i ordning, dra ner till Jobbcentrum & få Försäkringskassa pappret på skrivet, vem vill inte ha pengar liksom? Sen blir det en sväng till arbetsförmedlingen & lämna papprena, jag hatar alla regler ang FK:s pappers system. Ni fattar inte hur krångligt det är att fixa något med dom. Nej nu ska jag lägga ett lager smink & torka håret. Senare idag blir det till att resa igen, men denna gång inte alls långt bort. Puss

 

 

En bild från Sjökrogen i fredags, här är vi nog lite rund om fötterna 😉

 

En bild från i Lördags när vi väntade på taxin hem till Marie..