Gick som sagt ut till kund idag och då glömde jag mitt snus på jobbet. Ååååh frustrerande!
Gick in på närmaste turk-livs och köpte G20 lakrits. 45spänn skulle han ha för den! Helt jävla galet! G20 är lixom budget snus och ska inte kosta mer än 35spänn max!
Jag köpte snuset i alla fall eftersom jag behövde snus då och nästa affär låg mycket längre bort. Men jag påpekade i alla fall att det är vansinnigt att ta så mycket betalt för den dosan. 45spänn kan jag få General White för.
Det blev i alla fall värre. När jag kom tillbaka till jobbet efter mitt möte ser jag att snuset gått ut dessutom!!!! 27/2! Visst kan jag snusa det i alla fall men 45kr för gammalt snus!? Hell no!

Nu vet jag inte om jag ska åka hela vägen dit sen efter jobbet bara för att klaga på honom, eller om jag ska strunta i det. Jag har svårt att släppa sånt.

