Känner jag mig som nu.. Nån som tkr synd om mig och vill komma å ta hand om mig? Vill gärna ha en stor fet pizza å Cola light.. Mums.. =D Konstigt, när jag e förkyld har jag ingen som helst matlust FÖRUTOM när det gäller pizza eller tacos.. Det kan jag äta, ja jävlar.. Skulle vart ner till stan idag oxå å lämnat in en lapp till försäkringskassan eftersom att jag har sånt där jävla aktivitetsstöd just nu då jag e sån looser som inte har nått jobb.. ”/ Men vet ärligt talat inte om jag orkar det nu idag när jag har feber å grejer..
Tänkte se om jag fick i mig lite mat men det ekar enna i kylskåpet/skafferiet nu..Har iofs tacos sen igår men så saknas det creme fraische, ja gräddfil går oxå bra men orkar inte gå till Ica heller.. Så jag får helt enkelt svälta tills jag orkar gå dit bort..
Vi ska la storhandla ikväll hoppas jag OM min kära sambo inte jobbar över för sent.. 😛
Vad hittas på idag då folks? =D Jag tänkte fortsätta kika runt på lite bloggar här på Mondo.. E ju trotts allt bara min andra dag här som bloggerska.. =D
Pusselipuss snyggingar.. 😉

