← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
rebeccahjelt

The Wild Life in West


<object width=”425″ height=”344″><param name=”movie” value=”http://www.youtube.com/v/Sn3slVlZOBc&hl=sv&fs=1&”></param><param name=”allowFullScreen” value=”true”></param><param name=”allowscriptaccess” value=”always”></param><embed src=”http://www.youtube.com/v/Sn3slVlZOBc&hl=sv&fs=1&” type=”application/x-shockwave-flash” allowscriptaccess=”always” allowfullscreen=”true” width=”425″ height=”344″></embed></object>


Då var det dags att återberätta resan från öst till väst. En sådan spontan resa utan planering, lämnade helt åt ödet. Vi visste att vi hade en 1-way-ticket till Vegas, att vi ville se mäktiga Grand Canyon, för att sedan ta oss vidare till Los Angeles.


Jag kommer skriva om det vi upplevt som en saga, men kommer definitivt inte försköna, överdriva eller underdriva någonting! Detta är storyn om oss, Joss & Becc. En sommar genom staterna.


 



På väg till JFK!