← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
RebeckaOlsson

SLEEPING ALL DAY, STAYING UP ALL NIGHT

Seriously, min mage dödar mig!!

Har precis packat upp min resväska, jo jag kom hem i helgen men den stog fortfarande full av saker och oupackade så kände det var på tiden att jag började packa upp den.
Resväskan får stå kvar, ska ändå använda den om en vecka igen så.

Vet faktiskt redan vad jag ska shoppa för något fint där uppe i Götet, jag är på jakt efter ett par gröna byxor, tjockt mysigt pannband, julklapp till mammi, någon fin svart kuvertväska till nyår och någon fin tröja, får dock se hur långt pengarna räcker!

Hade tänkt sätta på någon film och invänta min kärlek som kommer hit efter jobbet, tänkte laga hamburagere och pommes till oss, vi får lov att vara onyttiga nu när det är lite synd om mig haha.
Ser också framimot en massa mys framför mysteriet på greve holm, vi håller på att kolla igenom alla avsnitt, så bra det är!!

mmm, så sjukt snyggt!

1 svar på ”SLEEPING ALL DAY, STAYING UP ALL NIGHT”

Kommentarer är stängda.