Men alltså hur glad blir man inte om man kommer hem och det ligger ett paket och väntar på än?! Speciellt om innehållet dessutom visar sig vara från Vision Haircare! Ett märke som blivit lite av en favorit hos mig efter alla produkter jag fått hemskickat ifrån dom. Tack så hemskt mycket!
Påfyllning i form av ett fuktighetsgivande schampo för färgbehandlat hår, med tillhörande easy conditioner. Båda med massa gott innehåll såsom Shea Butter (UVB-skydd och Anti aging egenskaper) och Keratin (styrka och tålighet för olika färg- och värmebehandlingar). Och dessutom en nyhet jag inte testat innan. En styling och leave-in-creme fullproppad med vitaminer. Så grymt!
Passar utmärkt för mig som hade tänkt färga håret i helgen. Vill du också prova så finns dom garanterat i dom flesta frisörsalonger runt om i landet. Rekommenderas verkligen!




Kommentarer är stängda.