← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Rosanna Charles

THROWBACK 2010

Vi alla gillar ju att prata om det förflutna och man gillar ju även att kunna blicka tillbaka på vad man gjort och hur man såg ut. Därför tänkte jag bjuda på lite bilder från 2010!

Jag och Paulina 2010 innan Kenzas, Bobbys och Natachas whiteparty på Collage!

Bästa Hugo och jag var på NRJ on TOUR 2010 i Göteborg med b.la Sibel, Mohombi och Lazee. Sjukt roligt!

Jag och Paulina var på läsarfika (vi var läsarna) med Animissen. Vi avgudade henne och hennes videoklipp medan andra skrattade åt henne. Hon var, är och förblir en stjärna i mina ögon. Jag tycker det är extremt tråkigt att hon la ner sin blogg och sina videoklipp pga av vissa idioter men skitsamma.

Vi var iaf super stolta över att få vara en del utav hennes header! Rosie&Paow <3 Animissen 4 ever

Var på ett super roligt event som finest ordnade med dom här tre idioterna haha. Minns verkligen den här dagen haha hade så jävla roligt!

Min underbara turk Meral och jag. Vi ser ut att vara 15år båda två haha! <3

Blev sminkad utav MIST innan den bästa Halloweenfesten ever som Malin höll i på PURE!

HAHAHAHAHHAAHA orkar inte med mig själv….

Med Jessica på tuben haha. Jag kan typ aldrig vara seriös på bild!

Älsklings Perris var fan snygg som fan här, håller ni inte med?

Mina drömmar Rodney och Mickis!

Jag och Pappa Kebba 😀

Ballkongen på ringvägen med Mattis!

Älskar den här bilden vet inte varför men jag gör bara det. Saknar också våra griskvällar här hemma <3

1 069 svar på ”THROWBACK 2010”

  1. Gud vad gulligt av dig!
    Vi stöter säkert på varandra någon dag 🙂

    Absolut kan kasta ihop någon tillbakablick från Grekland senare !
    Kram

  2. Rosanna du är så underbart go människa, varje gång jag varit i stockholm har jag spanat lite extra efter dig, du är den ända bloggaren jag skulle vilja byta några ord med, du verkar så fett skön!!:D Sen en liten fråga oxå som jag tänkte på när jag läste detta inlägget, kan du inte göra fler såna tillbakablickar:)? Som när du och Amir o Alexandra var i Grekland, har för mig de va Grekland iallafall och Alexandra va mörkhårig! Puss och kram!

Kommentarer är stängda.