← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv

I’am not home ;)

Nu är jag inte hemma syrran körde mig till hennes lägenhet så nu är jag här i syrrans lägenhet & ska sova här helt själv mysigt bara jag & hela lägenheten ingen annan skönt som fan .


Jag brukar aldrig vara själv har alltid massa folk runt omkring mig , så när man får ett tillfälle att vara själv så klart att man tar det tillfället att få vara själv , älskar att vara själv få koppla av och rensa mina tankar  för detta året har fan och med varit jobbigt som fan hoppas 2010 blir ett bra år med kärlek , hälsa , skolan & jobb <3


Ni kanske undrar varför jag är i min syrras lägenhet ? Jo det är bara för det har hänt massa saker så hon bor inte i sin lägenhet hon bor hemma med mig , mamma & pappa , men hon har kvar sin lägenhet så snart flyttar hon in igen i sin fina lägenhet 😉


I mån så har jag skola har en vanlig lektion sen efter den har vi prov sen slutar vi . Senare i mån blir det träffa sara hon ska på synundersökning sa till henne att jag kan hänga med henne så hon inte behöver gå själv , efter synundersökningen blir det ta massa bilder på smycken som sara skulle åka hämta idag så lägger vi ut dom säkert bilderna i mån också efter vi har tagit några fina bilder . Vid 7 halv åtta tiden blir det åka till varberg jag och syrran vi ska hämta  ett hemmabio system från min älskling , som  min syrra skulle få utav honom snällt va 😉  så jag har fan mycket att göra i mån !!


Ligger  i denna sköna säng & nu ska jag plugga hörs i mån





Peace One Love // SamoTvoja