
Nu kommer lite bilder som vart tagna i London! Den bilden längst ner till vänster är när jag står vid trapporna inne i den stora Victoria Secret butiken som hade 3 våningar!! 🙂 ville köpa så mycket men ville inte slösa upp alla mina pengar! 😉 men det jag köpte inne på VS var 5st par trosor för ca. 300kr! Billigt för att vara VS ändå tycker jag!
Sedan köpte jag två stycken superfina Juicy Couture mjukiströjor, en rosa och en röd 🙂 bilder kommer snart! Var även inne på Primark och köpte lite små bra-att-ha saker som en rosa puderborste för typ 15kr(!)
Känns som vi mest har kollat på sevärdheter som Big Ben, London Eye, Madame Tussauds m.m. Men hursomhelst så är jag jättenöjd med Londonresan! Det var verkligen en upplevelse! Och tur med vädret hade vi också! Kunde inte blivit bättre! 🙂
