← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Be Creative

Utmattad.

Tittar på Danni och Jonathans älskade katt. Han vill med till Kapstaden :-). Kan bli svårt tyvärr… Lilla hjärtat, han påminner mig om när Oliwer placerade sig i resväskan medans jag försökte packa :-(. Saknar honom så himla mycket fortfarande… Mattes kille.

Är förövrigt dödsrött, sliten och utmattad idag. Gick upp 04 imorse för att hinna med 06 flyget till Berlin, och imorgon flyger vi till Kapstaden. Dvs vi har en rätt så lång resa att se fram emot.

Saknar min Anders redan (yes, vi har till vår hittat tillbaka till varandra efter många månader isär) men han kommer ner till Kapstaden snart, så jag överlever ;-). Kan nån förklara hur man kan bli nykär efter 4 år? Helt fantastiskt, trodde aldrig att det var möjligt men herregud alltså… Hoppas att ni alla mår bäst, kramar till er