Ibland måste jag verkligen stanna upp o tänka efter var jag befinner mig o vad jag håller på med. Jag kan verkligen känna mig såååå tacksam för allt jag får uppleva tackvare det här yrket som jag för nu mer än 1,5 år sedan började på. O jag ångrar inte en sekund!
I fredags kväll försökte jag lägga upp två bilder som visade min fredags sysselsättning. Men blev inte så förvånad när det inte funka, jäkla internet. Men nu äntligen! Jag och hela team RTK fick flyga över hela Dubai stad! Såååååå häftigt! Tog massa bilder, men valde ut min favorit:) Direkt efter flygturen så drog vi iväg på ytterligare ett jeepsafari:) Där vi tog denna fina team bild i solnedgången mitt ute i öknen! Underbart!
Idag har vi varit på kontoret o arbetat o gjort klart. För imorgon kommer dom!!!! wihooo. Våra första gäster för denna säsongen o äntligen ska man få börja arbeta igen. Känns som jag har haft 4 veckors semester! Sen oxå så startar träningen imorgon! Nu jäklar! O nu ska det inte bara vara ord utan även ett agerande:)


