Kvällen igår var jätte mysig. Massa drinkar och tjatter med Becca och Sofia på Maya, för att sedan avsluta kvällen med öl-pingpong med Louise och amerikanska marin grabbarna vid Sheikh Zayed, på Stables!
MAYA är en mexikansk restaurang som ligger beläget i hotellet Le Royal Meridien. Jättemysigt och trevligt ställe! Igår var det en väldigt varm kväll så lite tråkigt att man inte pallar att stå ute för länge. Men om en månad blir det förhoppningsvis perfekt! Här får ni lite bilder!:)
Traditionell taxi bild
Mums…..eller inte….
Jag och Louise (bild snodd från henne)
Stables med sitt öl pingpong bord. Observera tjuren i bakgrunden, där kan man ta sig en och annan tur kanske.
Dubai nörd som jag är var jag tvungen att fota i taxin. Här på World Trade Center- Dubais första skyskrapa på 149 m som stod klar 1978. Här hålls det ofta konserter!Jag var på Swedish House Mafia konserten här 2012.






