← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
i ärlighetens namn by Vero

Pelle Hellström, du är Nordpolen.

Kan ni kika på dessa foton och det här klippet. Jag är på ett galet ensamt glatt humör här hemma. Sitter och skrattar åt det ena och det andra. Hittade massa foton oxa från en site som heter ” I hate my parents ” HAHAH, ja du och de verkar hata er oxå 🙂

Värst är nog denna killen Pelle Hellström som torde vara från Nordpolen…hahaha…. Har visst setts utav 900.000pers – jo tack det kan man fatta. Han är ju hur rolig som helst. Jag hoppas grymt mycket att han var totalt blockad i hela hjärnan för annars måste han puttas nedför ett stup och det är råååå-bråttom med det. Och mat gillar han inte heller…hahahah!

Kan han månne vara som Rebecca & Fiona? De som officiellt per socialmedia är vänster men inofficiellt är höger 🙂 !? Vill han vara rätt ovanlig fast egentligen är väldigt vanlig – jag begriper nada.

” Men vad i jädrans e detta…??? hahah…”

De fick nog…. att se den lille kravla så långsamt – Stackars bebbe blir helt hetsad hahah

” Hmmm, är det du som de fann inplastad lite lätt lila blek? Laura Palmer??? Chi e Laura?

Dansa vill gossen men ack vad har han varit med om sedan första dagen han såg gryningen? Han e lättbesvärad lillgossen…hahah.

Little Jason drunkande efter detta……vid Camp Crystal Lake 🙂

Hmmm, little Jesus were naughty as we thought 🙂

Multitasking städning sud americana

Här är beviset! Inget litet knyte är bildskönt vid de första dagarna……. Aldrig en tatuering..hahaha…om du inte vill påminnas av en gammal gubbe 🙂