Yey!! Idag är det fredag. Det betyder att imorrn är det godisdag *ler* Inne på 4e dagen som godisfri. Eller jag fuskade med typ 4 bitar igår, men eftersom jag inte äter något annat så sa min kropp ifrån, jag kännde mig svimfärdig och skakade, så mitt sockerbehov är starkt, så jag tog enbart ett par bitar för att få sockret i balans.
Ska se till att köpa hem keso idag, såjag har något att äta iallafall. För det får jag i mig utan problem, kanske är det för att det är en light produkt, med typ noll fett så det känns enklare att få i sig det.
Avskyr att må såhär, men dessvärre kan jag inte göra så mycket åt det just nu än att äta det lilla jag får i mig.
Men nu till roligare ord, snart är det dax för träing!!! Jag har kört som en tok denna vecka och än är den inte slut. Idag blir det ett konditionspass så det heter duga. Både Niklas och min bror ska med ner medans min syster passar Casper. Är så tacksam att jag har henne, hon ställer verkligen upp då hon kan och orkar. Sen en annan sak som jag verkligen måste berömma henne för är att hon går all in för maten och att bygga upp musklerna i kroppen!!! Starkt jobbat syrran! Ta det i din takt så ska du se att det blir bra snart <3

