← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Cimon Lundberg

ansad

Jag försov mig i morse och sprang in till redaktionen med en tuppkam. Men, jag tror att jag kan ge er en ganska så ärlig bild av den nya frisyren nu när jag har fått dra några fingrar genom svallet. Eller det fd. svall.

 

Känns fräscht och manligt faktiskt. Lite som en ny människa, precis som vi kom fram till. Nu är det bara en tatuering och nya möbler som fattas. Sen är vi en bit på vägen mot Cimon 2.1. Vad tycker ni?

13 svar på ”ansad”

  1. Jag gillar det! 🙂 Trodde du inte kunde få till det du har på huvudet till någonting bättre än det redan var, men nu börjar jag tro att det inte går att få till en enda ful frisyr på dig över huvud taget. (Fast snagg-snagga dig inte, det är oftast inte snyggt på någon).

  2. Måste säga att du e snyggare i lite "bad ass" rufs och mera skägg men den här fina pojken stilen klär dig oxå 🙂

  3. Jag ska köra! Om jag klarar mitt körkort om 2 veckor ryker håret & det blir ny färg.
    Det gör vi absolut! Är ilte avis att du sitter på string nu, det stället var jättemysigt! Invigde det förra veckan..

  4. Riktigt stiligt Cimon!
    Man behöver rensa sig själv och även göra om sig själv ibland.
    Då mår både kropp och själ bra.

    Vad blir de för stil på möblerna?

  5. fantastiskt cimon! jag borde göra något med mitt hår också, rött igen kanske? och en ny tatuering är inplanerad här också! så fantastiskt med omväxling.

    ha en bra dag fina du. nu ska jag kila till jobbet! det där mailet, kommer nog ikväll..
    / jessica

Kommentarer är stängda.