En tatuering kommer det bli, Men om det blir denna vet jag inte. Enligt mig kommer den bli sjukt snygg och sexig!
Jag kommer ju alltid att ha diabetes så varför inte tatuera in det för? Jag är ju liksom en diabetesman så nu kör vi….
Vad tycker ni om min idé?
/Diabetesmannen


Om det känns rätt – go for it!
inte fint. Gör det inte!
Men jag har läst att folk blivit av med sin diabetes men jag vet ju inte vilken grad av diabetes dom eller du har i och för sig.
Wah..nej nej inte just där, kanske på något annat ställe och lite mindre
Varför måste du härma cimon å tatuera på bröstet? tatuera dig på sidan av revbena istället, mycket snyggare.
eller hur! inte så stort och inte där iaf 🙂
men kanske någon annan stans och verkligen inte så stort, tycker jag iaf 🙂
men det är ju du som bestämmer trots allt 🙂 <3
Bögjävel!
Aha, måste vara fruktansvärt för dig att inte kunna äta vad som helst 🙁 Slarva inte med sprutorna bara..min brors kompis slarvade som fan och blev helt rubbad i huvudet, en natt satt han på sin flickvän med en kniv i näven och han minns inget av det.
Nej nej nej.
Kommer alltid vara minst 40% som tycker det är en dum idé vart du än sätter den och vad du än väljer för motiv. Så känns det rätt så kör hårt! Kan inte bli mer eget!
Nej gör inte den dära!!! kör någon cool på armen istället 🙂 GOOOOD JUL!!