Jag och min bäste vän, Gustaf sidekick Eklund. Ja jävlar vilket radarpar vi kan vara i bland assä. Två korkskallar i en smäll, ingen av oss är väll direkt kanonsmarta. Däremot kan vi våra grejer. Vad det nu är? Leka runt och flamsa typ haha? But tanken med livet är väll att ha kul och njuta, kan tyckas kan tyckas?
Och juste, Vad tycker ni om att jag langar en ny bedårande outfit varje eller varannan dag? Blir bloggen bättre och inspirerande då kanske?
/Diabetesmannen







Fräna actionbilder, men jag hade valt en annan slipsknut. Ser ut som en Nicky knut, men en full Windsor knut hade fyllt upp kragen bättre tror jag 🙂
Tummen upp!
jag vill se han i kallinger 🙁
jag vill se dig och gustaf i snygga kaliing bilder! 😀 ta hunk bilder på varran i kallinger! 😉 hett de skulle vara!