Jag heter Nils Petter Nilsson och äger hela denna världen och universum och andra billiga mediadivor typ inga namn, ni kan själv gissa vilka dom är, gör sig inget besvär och jag behöver inte ens konkurrera med alla dessa billiga mediadivor som detta land och företagsamheter skapar för jag vet redan att jag är bättre än dem allesammans då de backas upp av både det ena företaget efter det andra och dessa företag tror att de väljer ut de bästa av det bästa, när de istället gör helt fel och jag dessutom skapar detta samhället ett bättre samhälle för all framtid än alla dessa billiga mediadivor som tror de har status för att inkompitenta företag gör dem speciella……;O)
Oj jag råkade betee mig som de själva gör, fastän jag inte är en billig diva utan istället en sann diva som är bättre än dem allesammans och hela detta samhället och våran riksdag, för jag föddes utan någon rädsla……!!!!!!!!!!!
Inte för jag förstod varför jag skrev detta inlägg men det fanns tydligen inom mig och jag skäms inte, kan inte heller skylla på ölen för det jag precis skrev var sant…..!
TREVLIG KVÄLL ALLESAMMANS…..;O)
*PUSSISS*