Greeting Växjö är just nu hos mina föräldrar i Växjö!
Hela Norrköping är tyvärr fyllt med fula hatiska individer och tyvärr inte bara Norrköping, så för att glömma dem så dricker jag ibland alkohol och idag så köpte jag mig en Captain Morgon på Systemet och mina föräldrar gillar också alkohol, har funderat på att köpa denna helasvarta Captain Morgan ett bra tag, så idag gjorde jag det, den är inte supergod inte superäcklig bara supernormal, inget jätteunikt, men man kan alltid låtsas att man är Captain Morgan då man dricker den HAHAHAHAHA!
BU för alla Låtsasviktiga människor och det har givetvis ingenting med pengar eller kapitalism att göra utan enbart av sann kärlek att göra….;O)
Funderar verkligen på om jag ska börja arbeta åter igen, för imorgon ska jag ha bestämt mig kanske kanske inte, men min mor ville att jag skulle börja arbeta och min Styvfar är en, som jag uttrycker det en såkallad gammaldax ”konservativ HårdjärnrörsModerat” och anser att alla ska stå på egna ben och inte parasitera sig på samhällets bidragsystem, så jag ska nog börja arbeta igen, för en välkänd tidning, som finns både på Internet och i verkligheten…;O)
Jag ogillar Kissie hon har varit otrevlig mot mig, hon är precis som Blondinbella och sportfånar, billiga mediadivor!!!!!!!
Ps
Lundbergs som jag bor hos har många fula vaktmästare HAHAHAHA!
TREVLIG KVÄLL ALLESAMMANS