← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
EllenF

Känner ni igen er?

Har ni också kompisar som ni gillar jättemycket men som ni knappt aldrig träffar, pga anledningar ni inte ens vet. Det är konstigt det där, ibland umgås man med de som finns till hands istället för de man verkligen tycker det är roligast att vara med.

Jag räknar ex Natasha som en av mina närmsta men vi har inte setts på ett år nästan om man inte räknar att jag brukar hälsa på henne på hennes jobb när jag går på stan. Alla är liksom upptagna med sitt. Så det blir att man hänger med de som man träffar på jobbet och sånt istället.

Miss u iaf!

ME & U

1 svar på ”Känner ni igen er?”

  1. yes träffar aldrig min bästis längre.. hon är mamma på heltid men tycker ff att det är en usel anledning att tappa kontakten. har andra vänner som är mammor med … men dem har jag kontakt med… skit sncka..

Kommentarer är stängda.