Jag tror att bloggrecensent kan bli ett framtidsyrke! Det finns en del sidor på nätet som sysslar med detta redan nu men det finns inte några direkta pengar i branschen än.
Vill du ha din blogg recenserad av en journalist och kulturvetare? Jag talar om mig själv alltså.
Jag kommer sedan att skriva en recension om bloggens form och innehåll och sedan betygsätta inom tre separata kategorier: design (layout/bilder osv), språk och innehåll. Jag kommer att ta en symbolisk summa på 100 kronor per blogg för att se hur stort intresse som finns för detta.
Detta är ett tillfälle för dig att synas eftersom jag har några tusen unika läsare i veckan som kommer att få upp ögonen för just din blogg.
Hör av er i min gästbok om ni är intresserade. Kram Ellen

Låter skit intressant, jag är på om jag får upp motivationen igen 🙂
Puss
En väldigt bra idé! Vad heter de sidor där det redan finns?
Jag har precis börjat blogga, har hållit på dryga veckan, så min blogg innehåller kanske inte så mycket material att recensera, men om din idè slår igenom så får jag be att återkomma..=) Jag försöker göra min blogg originell, jag arbetar nämligen som serietecknare och försöker integrera serier med bloggandet…tiden får visa om jag lyckas eller inte..=)
Lycka till!
där har du nog en bra idee
hoppas den lyckas
unzip.se
unzip.se
unzip.se
billigast snyggast underkläder