Goldwell lanserar nu nya produkter för hårbottenproblem, framtagna enligt de senaste forskningsresultaten. Det nya utvecklade Dualsenses Scalp Specialist- produkterna är speciellt framtagen för de vanligaste hårbottenproblemen som allergi och stress.
Goldwells Sensitive Shampoo har fått en ny formula utan konserveringsmedel i skumform. De helt nya produkterna är Sensitive 60 sec Treatment och Sensitive Soothing Lotion samt Anti-Dandruff Shampoo mot mjäll och Deep Cleansing för fett hår.
Cirkapris: 173 SEK
![]()

tack så mycket 🙂
tack så mycket 🙂
Anna: En duktig frisör eller hudterapeut kan bleka upp dina ögonbryn någon nyans men att få den ljust askig tror jag kan bli svårt. Jag skulle satsa på Chanels ögonbrynspuder (3 färger i en palett) och blanda deras två ljusaste nyanser. Den kostar dock runt 500-lappen så testa den i butiken innan du köper den! KRAM
hej! jag hade en lite random fråga som jag hoppas att du kan besvara.
Vad gör jag om jag har (naturligt) mörkbruna ögonbryn och vill ha en ljusbrun askig nyans?
tacksam för svar 🙂