I går var överlägset min bästa dag detta året. Kanske min bästa dag sedan 1 sep då jag fyllde år och hade ett riktigt bra födelsedagsfirande på Solidaritet. Ni vet ju att jag har haft en dålig vinter och igår kom den första vårsolen med en betydligt bättre känsla. Morgonen började med jobb, följt av lunch med Alexis och hennes bebis Adrian som börjar bli så stor! Mötte sedan upp Tanja för en fika på Blåbär här på Odenplan och hon hade så många roliga mediaprojekt på gång att hon riktigt lyste av positiv energi.
.
Kvällen började med drinkar på Grodan med Jessica & Co. Efter en timme tog vi en taxi till restaurang Kungsholmen där vi åt fantastisk sushi, ostron m.m. Vi avslutade med drinkar på grannen, Orangeriet.



Kanske det, beror lite på hur resten av veckan spelar ut sig 😉 Trivs också jättebra i Växjö och att jobba på tidningen Nöjesnytt. KRAM
Härligt att du är glad! Kanske dags att flytta tillbaka till Sthlm. Lycka till med allt :).