← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
EllenF

Dagens tävling!

Dagens tävling riktar sig till er som bor i Stockholm och avgörs (som titeln antyder) redan idag! Dagens vinnare får en gratis manikyr hos LAKA i Gallerian. Du får även ta med dig två kompisar som får 50% rabatt på varsin Express Manikyr. Presentkorten gäller t.o.m 1 april.

Lämna en kort kommentar nedan (med giltig e-mail) och motivera varför just du vill testa behandlingen! Vinnaren publiceras kl 23 ikväll!

 

11 svar på ”Dagens tävling!”

  1. Finnes: Sliten landstingsanställd sjuksköterska med händer som påminner om geriatriska avdelningen Sökes: sexig manikyr!

  2. Jag skulle vilja vinna eftersom jag vill bjuda min underbara mamma på detta. Hon fyller 50 år snart och hon har aldrig fått en manikyr. Det skulle vara så himla roligt!

    Kramar // Malin

  3. Eftersom jag är student så finns det oftast inte så mycket ekonomi över till att ge mina naglar och händer lite lyx! Börjar bli trött på mitt röda nagellack och mina ovälvårade naglar/händer så därför skulle jag gärna vilja vinna en manikyr:)

  4. Eftersom din blogg skapar sådana lyxiga habegär och goda vanor skulle jag vilja komma igång med att även få mina naglar värda att beskådas.

  5. Hej Ellen! Jag kom att tänka på min underbara mamma på en gång, hon skulle uppskatta detta enormt. Hon vågar aldrig gå själv, då hon tycker att hon är för gammal..men nu har vi chansen att gå tillsammans! Och det tror jag blir väldigt uppskattat! =) kram

  6. Efter att ha läst din recension om Laka så ringde jag runt till några vänner och sa att vi måste testa på detta! Som nybliven mamma så har besök på salong inte varit någon prioretering, men detta vill jag absolut få chansen att prova på!

  7. Då jag dragit på mig en jäkla förkylning efter helgen och därmed tvingas stanna hemma från jobbet skulle en manikyr lyfta denna trista vecka enormt. För att ta igen förlorad arbetstid finns därför inte tid över för att sitta hos nagelterapeuten i timmar. Vore så roligt att testa denna snabba behandling och få färgglada naglar i glada vänners sällskap!

  8. Vad kul med tävling! Jag har faktiskt aldrig varit på manikyr, trots nagellacksbesatthet, det vore himla kul att testa, och extra kul att ta med sig vänner till billig penning.

  9. Har fortfarande inte hittat den salong som gör mina naglar på bästa sätt. Kanske är LAKA kan vara det?
    Därför vill jag vinna denna tävling!

Kommentarer är stängda.