← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
EllenF

Jag behöll trosorna på…

 

…när jag solduschade igår på Hötorgskliniken (recension kommer imorgon). Det här kallar jag bikinilinje ha ha! Man får beskriva vilken nyans man är ute efter, men när jag sade ”juli” menade jag mig själv i juli, inte Kissie i juli.

 

 

 

4 svar på ”Jag behöll trosorna på…”

  1. Jag brukar alltid spraytanna mig på HK innan semestern för att känna mig ok i bikini första dagarna. Jag säger alltid thailandsbrun. Jag tycker alltid det blivit bra, men man ska smörja in sig med dove sun tan varje dag efter, annars får man fula fläckar.. alt baby oil men Dove är bättre, då håller tanen längre.

    Thaibrun kanske dock är lite att ta i om man bara vill vara fin inför ett event här hemma.. då är nog svensk juli bättre 🙂 Dock kör jag alltid i minimalaste stringen jag har.

    Kram

Kommentarer är stängda.