Doft & Formula: Blöt, vit servett med en ganska mild BUS-doft.
Utlovar: TanCan Wipe är en brun-utan-sol servett för ansikte och hals som enkelt och snabbt ger dig en lätt och fräsch solbränna inom 3 timmar. Rengör, skrubba och torka huden före användning.
Resultat: Jag skulle säga att färgen på brännan är över medel, snarare än lätt, men nyansen är naturlig och blir jämn såvida du inte har väldigt torra partier. Praktisk engångsförpackning men formulan är dock något uttorkande och passar därför bättre på fet eller normal hy än torr.
Pris: 16 SEK (engångsförpackning) på Eleven.se
Betyg: 3,5/5


Skype tar 2 minuter att installera och det kostar inget 🙂
Ååå Ellen, även fast jag inte känner dig (dock känns det som om jag gör det genom din blogg:) så är jag så ledsen för din skull. Att din och C relation ska sluta såhär tragiskt. Tror du inte ni kan lösa det på något sätt. Pengar är ju bara pengar, (om det nu är ett av Cs problem). Kärleken ska ju övervinna allt!
Jag tror C behöver jobba med sig själv, men som ”nästan” gifta ska man ju alltid finnas där för varandra, han behöver nog Din hjälp och kärlek i det här, om du orkar mer.
/ E
Säg inte så. Man har väl rätt att må dåligt när man har bakisångest och familjeproblem?
Mallan: tror du det? Vem är du? KRAM
SJÄLVKLART!!!
ellen, snälla, kan du vänligen ta bort mina inlägg? Familjebråk ska inte vara offentliga och jag hade druckit för mycket igår. Vore tacksamt.
Men åhhh, vad är det som händer med dig och C? Jag tycker så synd om C han verkar verkligen älska dig. Ni är så fina ihop jag tycker verkligen du ska ge honom en chans. Det har kanske varit jobigt för honom med robinson och kändiskapet. så läskigt att se hans familj vända sig emot honom.
ni kommer fixa det
xoxo mallis
Detta var det sjukaste jag läst! Sätter mitt rostbröd i halsen…. Psyket nästa för Herr Ternstedt!
Kram M
hej Ellen! kan du inte fixa skype? Kan inte skriva tillbaka på dina mail eftersom jag har outlook så de kommer bara tillbaka. Tack för snälla ord….