← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
johannaanderssons

SHOPPING

Idag har jag shoppat för en hel del pengar, vilket var så otroligt skönt, och nu mår jag hur bra som helst!
Jag gick först på köpcentrat A6 i Jönköping med lilla Alex, och sen kom Robin så åkte vi in till staden och kollade lite!

Köpte bland annat denna grymt snygga Jackan, från New Yorker. Med en STOR luva, vilket är så jävla hett!
Och nedanför här ser ni då en tröja jag köpte från VILA, men katten fick helt spel när jag tog fram den, så ja de blev inga bra bilder innan jag var tvungen att gömma den! Men den är riktigt snygg på , lite längre i bak än i fram, och riktigt skön att ha på sig!

Här ser ni då en tröja jag köpte från VILA, men katten fick helt spel när jag tog fram den, så ja de blev inga bra bilder innan jag var tvungen att gömma den! Men den är riktigt snygg på , lite längre i bak än i fram, och riktigt skön att ha på sig!

 

 Så köpte jag mig ett till par converse, då jag bara blev tvungen!

 NU MÅR JOHANNA BRA!

 Nu ska jag iväg och hämta Robins mamma på jobbet och sedan ska jag störta ner i sängen, då jag är helt slut i huvudet!
PUSSSSSSSSSSSSSSSSSS

7 svar på ”SHOPPING”

Kommentarer är stängda.