Blir bara ett snabbt nedkladdat inlägg idag.
Har bränt mig så förbaskat illa att jag har frossa
och ont i precis hela kroppen.
Så blir det väl kanske när man får för sig att köra en tonårsrevolt och inte smörja in sig med tillräckligt mycket solkräm
när solen står som högst nära ekvatorn.
Jag är hur som helst INTE särskilt tilldragande just nu. Och ont gör det!



Innan jag lyckades bränna mig halvt fördärvad (vilket var någon gång runt tio tiden i morse) så var det härligt att vara här på Hawaii.
Bland det bästa ställen jag rest till och jag trivs hur bra som helst med värmen, sanden, solen.. Ja allt är toppen.
Helt kristallklart vatten och lång fin vit strand.
Inga stenar eller vassa pinnar och inget sjögräs eller grålera under fötterna.
Visserligen finns det miljoner hajar ett par meter ut men dem skyddas vi ifrån av en lång stenmur.
Jag hade inte haft något emot att se en haj,
så länge det inte är på alldeles för nära håll vill säga.
Ett bar tjugo, trettio meter duger fint.


Många gifter sig på Hawaii.
Här ser ni ett japanskt nygift par.

Kvällsmat på en Koreansk Restaurang.
Om jag älskar kinamat 1000 ggr så älskar jag koreansk tio gånger mer!
Anledningen till att jag inte skrev redan igår eftermiddag då vi landade här på
Paradisön var för att jag var helt slut.
Jag var så trött att jag inte visste vad jag skulle ta mig till och allt bara snurrade i skallen.
Ingen sömn natten innan, uppstigning fem, lång flygresa och ytterligare tre timmars tidsförskjutning tog knäcken på mig.
Nu är det åter dags att krypa ner i sängen, nu när ni stiger upp 🙂 Ha det så bra så hörs vi!



Hej, jag är Theresa Williams Efter att i relation med Anderson för år, han gjorde slut med mig, jag gjorde allt för att få honom tillbaka, men allt var förgäves, jag ville ha honom tillbaka så mycket på grund av den kärlek jag har för honom, jag bad honom med allt jag gjort löften men han vägrade. Jag förklarade mitt problem för min vän och hon föreslog att jag hellre bör kontakta en stavnings caster som kunde hjälpa mig kasta en trollformel för att föra honom tillbaka, men jag är den typ som aldrig trott på stava, hade jag inget annat val än att prova det, jag postade stavnings caster, och han berättade att det var inga problem att allt kommer att bli okej innan tre dagar, att mitt ex kommer att återvända till mig innan tre dagar, kastade han förtrollningen och överraskande i den andra dagen, var det runt 16:00. Min ex ringde mig, jag blev så förvånad, jag besvarade samtal och allt han sade var att han var så ledsen för allt som hände att han ville att jag skulle återvända till honom, att han älskar mig så mycket. Jag var så glad och gick till honom som var hur vi började leva tillsammans lyckligt igen. Sedan dess har jag gjort löfte om att vem som helst vet jag att ha en relation problem, skulle jag vara till hjälp för personen genom att hänvisa honom eller henne till den enda riktiga och kraftfull spell caster som hjälpt mig med mitt problem. Hans e-post: [email protected] kan skicka honom om du behöver hans hjälp i din relation eller något annat fall.
1) Love Spells
2) förlorad kärlek Spells
3) skilsmässa Spells
4) Förbindelse Spells
5) Bindning Stava
6) Breakup Spells
7) Bannlys en tidigare älskare.
8.) Du vill främjas på kontoret
9) vill tillfredsställa din älskare
Kontakta denna stora man om du har något problem för en hållbar lösning
genom [email protected]