Hahaha, kul att Kissie säger sig vara så kaxig när hon inte står för det hon skriver.
Hon skrev tydligen ett inlägg om min pojkvän Dhani och sedan raderade det.
Vågar hon inte ha kvar det?
Det skulle inte förvåna mig om du vaknar en dag och hela din blogg är
bortraderad från nätet och sedan om du lägger in allt igen så förvinner
allt igen.
Man ska akta sig för man vad man skriver speciellt om man hittar på 🙂
Är det någon som hunnit spara inlägget hon skrev om Dhani eller vet ni någon som har det på sin blogg?
Tragisk människa som lever i en påhittad värld.
Hur känns det Kissie att du har Sverige största blogg och tjänar mindre än min som inte ens ligger topp 10?
Hahaha, ingen vill lägga stora pengar på att annonsera hos dig eftersom du är så jävla tragisk.


du är bättre än så här, du behöver inte snacka skit om kissie du med. Jag antar att du oxå har gjort dumma grejor, give her a shot, hon är ju bara 18 😉
Du har även blivigt skriven om "detta inlägg" mot Kissie i Falsksanning.finest.se’s Blogg.
Tänkte bara säga det =)
Haha, fler läsare Natacha, go girl!
Du äger som ger den bitchen vad hon förtjänar! Låt henne få smaka på sin egen sura medicin, GO GIRL! Vi står bakom dig 😀
Vaf an om kissie får säga vad hon vill får väll Natacha också göra det och hon gör det på helt rätt sätt, kissie måste ju bli så ÄGD! Hon säger att hon är snäll i verkligheten och bloggen är "fejk" men efter allt gidder verkar ju hon också vara en dålig människa.. Hon borde få en riktig smäll på käften så hon aldrig mer vågar logga in på sin blogg
Ibland är det bättre att vända andra kinden till fast det kan vara svårt när någon man älskar blir attackerad. Tror inte kisse mår så himla bra, tror knappt hon vet vem hon själv är id et här spindelnätet hon surrat in sig i.
ingen tar henne ju på allvar ändå, inte ens hon själv skulle jag vilja påstå.
Jag tycker att Kissie tror för mycket om sig själv och hon är omogen som skriver skit om andra människor på hennes blogg..Men du gör ju precis likadant själv? Och du är några år äldre än henne..Väx upp någon gång!
du är mer tragist som kastar sten på andra hus (ett talesätt)
du är inte bättre när du skriver skit om andra
ingen bryr sig om din pojkvän helt ärligt
men hahahahah va e d för bil`d? nastyyy kissiiiiii ser ut
fyfaan. exakt. ja skrev nu också ett inlägg om henne. hon e såå jävla dryg o leker att hon äger världen.
palla skriva kaxiga grejer om folk. vad har du gjort henne liksom.. ahha
VAD TYCKER NI OM KUNGEN?
’
’
VECKANS BLOGG TÄVLINGEN ÄR AVSLUTAD!
KOLLA VILKA SOM VANN!
’
’
’
’
’
ROLIG VIDEO PÅ NÄR JAG STRIPPAR
’
http://psychedelique.blogg.se
http://psychedelique.blogg.se
O my god hahaha vilken bild…
men Natacha jag tycker att du inte nes ska skriva om henne sa att hon inte kanner sig viktig i ditt liv… strunta i henne!!!
haha jag såg henne i somras på the voice i stockholm och då sprang hon runt och trodde att hon var bättre en alla andra och så gick några mörka efter henne , men hon rådissade dom och då dissa dom henne och sa att hon ändå hade jävligt ful näsa, och hon vart typ jätte ledsen och arg (x haha tyckte det var lite kul.
Kissie är en blåst jävel.
Du har i alla fall huvudet på skaft.
Vi kan helt enkelt konstatera att Kissie also known as Pissie är totalt värdelös för bloggvärlden.
Väntar fortfarande på den dagen någon trycker ner henne på jorden ordentligt.
Varför ge henne så mkt reklam??? Gu mer du skriver om henne.desto fler läsare får hon. Och du e bättre än så.Sluta bry dig bara.Vem e hon?Gillar din blogg.Men jag vill inte läsa om ert barnsliga skitsnack.Tjejen e 18!!!
Det enda jag vet att Kissie har skrivit om Dhani är att hon hade en lista, en sån där "det här händer bara inte.."-lista där ena grejen var "jag blir ihop med dhani" eller typ "jag stjäl dhani från natacha"… sen stod det att han är ful och talanglös, typ? jag kommer inte ihåg riktigt med hon hånade honom i alla fall och menar att hon aldrig skulle vara ihop med någon som honom..
vilken hemsk bild på henne, by the way. hahaha.
kram!
Gillar din blogg Natacha och läser den ofta men att du tar upp om andras ekonomi är bara omoget…
Vad är de du vill komma fram till att du tjänar bra med stålar eller?
Nu visar du bara att du är som dom "andra" som bloggar som du är noga med att kritisera… Sköt ditt och låt folk skriva va dom vill så länge du gör rätt som du INTE gjorde i detta blogg inlägg… Så gör som kissie och radera inlägget… hon fattade bog hur omoget de va och skriva om dhani..
Alltså jag måste bara först och främst säga att "Pissie" är den mest PATETISKA människan vi har hela sverige.. Jag skämms för att vara svensk och blond tack vare PISSIE.
bra natacha! håller helt med.
Och du gör henne en tjänst som skriver om henne på bloggen, hon som vinner på det! Och sen vet du om att "kissie" inte är på riktigt va? Men trodde alla visste det..Säger inte heller att jag rådiggar henne precis, men hon får folk att skriva om henne, som dig tex, hon spelar smart. Sen om det är patetiskt eller inte kan ju diskuteras. Men det är just nu 1-0 till kisse tyvär.
jag håller med om att du egentligen bara ska skita i snorungen om de är provecera hon gör… det hon vill nå är en reaktion och de är precis vad du ger henne. Ja menar varför ska du behöva lägga energi på henne? hon är 18 år och säkert överlycklig när hon ser att du försöker trycka ner henne på samma sätt som hon gör mot dig. de lönar sig inte. Skriv ingen negativt om henne, du ska inte visa att du är lika låg som hon. För de är precis vad du gör, sjunker till hennes nivå. Jag förstår om du stör dig och blir irriterad, men det är inte värt det. DU visar din osäkerhet genom att skriva dina ord med säkerhet. stå på dig tjejen.
håller fullständigt med dig, Kissie är en tragisk historia, det är bara synd om henne…stackare
Du är verkligen en elak människa, jag tycker synd om dig som bara skaffar dina besökare genom att skriva skit om Kissie.
men åå snygg bild!!!
//Frida ( http://www.shooooo.blogg.se )
Haha, jag håller fullständigt med dig!
Och grejen är väl den nu, att hon hoppar utav lycka efter som självaste Natacha Peyre skriver om henne i sin blogg. 😉 Lovar dig till hundra% att du är hennes förebild också! pussspåre <3
Asså hjälp hur ser hon ut???? människan måste skoja. Man förstår nu varför Kissie har så dåligt självförtroende hon ÄR ju ful och felavlad…..
Kissie har ju blivit så känd som hon är pga att stora bloggar såsom Katrin, Gynning och du har skrivit så mkt om henne. vill du jävlas med henne så ska du inte skriva alls om henne!!
Go Natacha !
Nu har du sagt det igen och såå bra,håller med dig fullständigt,kunde inte sagt det bättre själv.Vad roligt att du skriver ett inlägg om henne,jag lade in lite videoklipp på min blogg igår som hon gjort,skrev inte så mkt om det men,lade upp dom iallafall för jag tycker att hon e såå omogen och självupptagen.
Kram till dig/Pia
åååå jag gillar din sågning. Bara för därför skulle jag aldrig besöka hennes blogg, en ontressant blogg och ett ointressant liv är väl inget kul att läsa om. Natacha din blogg är så jävla bra!!
håll käften, natacha får sägqa som hon vill
Vad löjlig du är Natascha, du går på en 18 åring tjej. Tycker om din blogg och tycker att du verkar vara en jättego tjej men och gå på Kissie som bara är 18 det är lågt! Du behöver ju inte sjunka till hennes nivå och slösa din tid på att skriva massa inlägg om henne. Va en förebild istället.
haha du e så lättlurad. jag har sagt det förut o jag säger det igen: hon är ju bara en parodi på såna som du! att du inte förstår det är superkonstigt. varför bryr du dig öht?!?!?!
visst har du rätt ang alexandra, men finns det någon roligare blogg att läsa?
Var det inte du som inte trodde på att snacka skit om andra? 🙂 Håller däremot med dig 100%!
Kolla på http://www.finest.se/falsksanning .. dem skriver det mesta skvaller, så det kommer säkert dyka upp där : )
( btw, kolla min blogg har precis fått chihuahua valpar ! 😀 ..)
Och gillar din blogg skarpt! 😀
Bra skrivit Natacha. tyvärr har jag inte sett vad hon har skrivit om Dhani
När du spenderar tid på Kissie i din blogg så gör du två saker :
1. Ökar hennes kändiskap med mer publicitet, och ger henne fler läsare
2. Skämmer ut dig själv då du ens lägger tid på en fjortis.
LÄGG NER DIN IDIOTI NATACHA
DU har så rätt Natacha! Tack för en super bra blogg! KRAM!