← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
i ärlighetens namn by Vero

*en ung tysk e hemma och firrar min dator#melike

Toni Garn var ju oxå där med Leonardo DiCaprio at Cipriani. Den 21åriga Victoria Secret modellen 🙂 ! Det var faktiskt min kusin som skvallrade att det står i pressen att de just nu partajar in Ibiza. Vid närmare eftertanke så var det just en nedklädd smalis i jeankjol och linne slappt germanskt som de land flickan kommer ifrån som stod nära honom den aftonen. Skõnt killen har hittat tillbaka till sin moders rötter#tyskt.

Appropå tyskt så har kusinen hittat ett utav det sexigast lammköttet här på õn. Ung, snyggare än någonsin och het som en Johnny Depp. Vi kunde knappt tro att denne människa var tysk när vi hitttade honom i baren i sõndax at ”BOOM”. Alldeles fõr mõrk för det. Dock insåg vi alla igår att efter killen skrivit till kusinen att han var 18min sen….så liksom knöts den otroligt organiserade tyskens ådra ihop.

Så innan jag och min heting drog mot ”hippie-beach” i efm ,så lämnade jag en ung snygging vid min mac med diverse olika punkter för fix tills vi kommer tillbaka a casa. Hur glad blir man inte när en tysk expert med teknisk förmåga anlänt till vårt hus? Ja, jag tog för givet att detta firrar han upp, den stackarn…mellan kyssarna till sexiga kusinen Giulia!

Och vem gissade rätt på hans stjärnetecken? Jag. Otroligt. 12 chanser och jag prickade rätt på en gång. Open your mind. Open your mind.

Foto/ Igår hos Blue Marlin. Självklart hade vi något blått på oss. Jag i La Perla baddräkt. Giulia med trendigt blåa naglar och skor från hennes favvo märke ysl. Lego fick bära badisar i kornblått.

Posted with WordPress for BlackBerry.