Cristiano Ronaldo vstřelil za Portugalsko své góly na prodloužení světového rekordu

Cristiano Ronaldo skóroval dvakrát, když Portugalsko v nedělním zápase Ligy národů UEFA na stadionu Estadio Jose Alvalade v Lisabonu zvítězilo nad Švýcarskem 4:0. Až do zápasu strávil pět zápasů a téměř devět měsíců bez mezinárodního gólu v Portugalsko dres. Ronaldo vstřelil svůj světový rekord a prodloužil 116. a 117. gól za svou zemi. Mezitím góly Williama Carvalha a Joãa Cancela na obou stranách ortézy Cristiana Ronalda zajistily šampionům Ligy národů 2019 pohodlný večer. Ronaldo byl hvězdou se dvěma góly v prvním poločase, ale ve skutečnosti mohl mít tři nebo čtyři, když Portugalsko rozjelo Švýcarsko.
Maminka Maria Dolores dos Santos Aveiro byla viděna, jak si utírá slzu z oka poté, co byla svědkem Ronaldova prvního gólu v zápase. byla pyšná na muže v fotbalové dresy komplety s číslem 7. Těsně před poločasem si Ronaldo pomohl k dalšímu rychlými reakcemi v boxu, aby při doskoku přihrál domů. Útočník Manchesteru United se chytil přihrávky Diogo Jota, aby prostřelil brankáře Švýcarska a dal Portugalsku druhý gól v utkání. byl tak skvělý se svým fotbalové dresy komplety. Portugalsko má z úvodních dvou zápasů skupiny A2 čtyři body a v rozdílu branek vede před druhým Českem.
Nyní je to 117 gólů ve 188 mezinárodních zápasech pro 37letého Ronalda mířícího na své páté mistrovství světa v listopadu. Portugalsko je ve skupině s Jižní Koreou, Uruguayí a Ghanou. Pozitivní znamení pro Seleção s masivním šestiměsíčním předstihem. Všichni hráči v Portugalsko dres jsou připraveni na zápasy před námi. Švýcarsko je po vzájemných prohrách na nule a nyní ve svých posledních čtyřech zápasech od kvalifikace na mistrovství světa v Kataru nevyhrálo. Výhrou Portugalska skončilo noční čelo skupiny A2 Ligy národů poté, co Španělsko udrželo Českou republiku za remízu 2:2.