Hittade världens roligaste bild på mig och prinsessan Anja från MAYBELLINES lansering av BABY LIPS! Det fanns rekvisita på plats i form av en hel klädhängare med accessoarer. Till vår mingelbild improviserade Anja fram någon slags glammig semester-look med solbrillor och fjäderboa. Jag däremot är statisten som hjälper till att hålla upp det gigantiska läppbalsamet, ha ha!
Anja skrev tidigare en dubbelblogg under namnet Johanja. Nu heter bloggen MissAnja och handlar enbart om hennes liv som är fyllt av resor, katter, champagneprovningar, pressevent, skönhets-recensioner m.m
In och läs HÄR!
Nu ska jag gå på bio och se Divergent. Någon som har hunnit se den än? Sedan ska jag cykla till min farmor som är 90 år och titta på Eurovision med henne. Vi har haft den traditionen sedan jag var 7 år. Och man vet ju inte om ens hon lever nästa år. Så jag vill inte byta ut det mot en utekväll!
Vill ni läsa om hur Botox kan bota depression? In och läs här!

Söta du :))))