Antligen har jag fått tillåtelse att ge alla mina lasare over 30% på ALLA Nuskins produkter. Det ar billigare an på deras hemsida och billigare an vad ni kommer hitta ngn annanstans. Så passa på:-)
Klicka HAR (for er som bor i ett annat land, maila mig så hjalper jag er med registreringen genom det land ni bor i) for att bli medlem i Sverige och sedan får ni automatiskt over 30% rabatt.
Så fort jag ser att ni har signat upp så kan ni lagga till mig på skype eller msn så kan jag gå igenom hur jag anvander produkterna/apparaten osv. 

For er som totalt har missat att jag anvander Nuskin Ageloc har kommer lite information.
Den serien som jag anvander heter Ageloc och inriktar sig på de inre källorna till åldrandet. Så till skillnad från solen kan man inte undkomma dessa markörer som orsakar linjer, rynkor, slapp hud, missfärgningar, hyperpigmentering och andra synbara ålderstecken. Tekniken ageLOC kan ta itu med dessa yttersta källor till åldrande och därmed hjälpa dig att ta kontroll över din huds framtid.
Jag tar mig endast tid att rekommendera något om det ger markanta resultat, och detta ar något som jag garna satter mitt ansikte på. Bara efter några behandlingar så såg jag resultat. (Bild efter min andra behandling behandling under. Jag har behandlat den hogra sidan och inte den vanstra. Ni kan se tydligt under ogat samt att ogonbrynet ar mer lyft.)

Jag har haft problem med knottror i pannan, roda blammor runt nasa och vissa djupare linjer mellan ogonbryn,runt ogonen etc. Apparaten kombinerat med gels och produkter har hjalpt emot samtliga. De djupare linjerna har blivit mindre synbara, men ar inte helt borta annu, men jag ar saker på att det snart ska forsvinna.
Knottrorna i pannan ar helt borta, efter bara 2månaders behandling och de roda blammorna syns heller inte till. En osminkad bild efter ca 1månads anvandning av Nuskin.
Det ar sallan jag blir imponerad av en produkt såpass att jag vill skriva om den, eller rekommendera andra. Det ar forsta gången som jag ringt foretaget och frågat om de ville ”sammarbeta” pga att jag var så nojd med resultaten.
Apparaten håller dig ung samt motverkar djupa linjer och rynkor. Den stramar upp, rensar, rengor. Den ar verkligen superbra!
Maila mig om du behover hjalp under registreringen: [email protected]

Hej Emeli,
jag skulle vilja skaffa en san dar maskin men jag bor i London och det verkar inte ga in pa den lanken och bestalla. Kanske inte gar om man bor i London ?
Vicky
Hej Emelie!
Jag kommenterade på ditt inlägg du gjorde för ett par dagar sedan här nedanför då du har ett par jeansshorts på dig vore väldigt tacksam om du svarade fick inget svar på min fråga ang solglasögonen samt läppstiftet.. skulle glädja mig om jag fick ett svar denna gång 🙂
Ha det super!