← Tillbaka till Improveme Bloggarkiv
Emelie Pisano

Fyller på.

Laddar just nu med en stor frukost och allt som hör därtill (omega,multivitamin). Snart åker Creatine Stack 8 och celsius i och sen hoppas jag på ett riktigt tufft benpass. Kommer köra samma upplägg som jag körde i fredags,ev byta ut ngn övning. Är inne på 4e veckan snart på nytt kost och träningsschema och det känns riktigt bra. Jag känner mig hårdare och hårdare för varje dag. Lovely!

Imorgon börjar jag förmodligen med PWO igen. Har haft ett ganska långt uppehåll (ca en månad). Jag brukar göra så 1-2ggr om året. 

Sen blir det jobb 🙂 Från en fotning jag gjorde förra året när jag bodde i Monaco med duktiga fotografen Victoria Khatib. 

1 svar på ”Fyller på.”

  1. Hej Emelie.
    Jag har läst din blogg länge och inspireras av dig och tränar nu stenhårt på gymmet. Tycker att din kropp är så kvinnlig och stark och mitt mål är att bli lika tonad som dig. En fråga bara, som jag så mycket hoppas att du svarar på: hur gör du för att brösten inte förbränns bort när magen trimmas? Finns det några knep? Tyvärr försvinner mina bröst helt när jag tränar överkroppen och den känns som en väldigt tråkig uppoffring då de inte är speciellt stora normalt heller.

    Kram
    /Therse

Kommentarer är stängda.