Sitter och får i mig min frukost. Jag har hittat ett sånt himla gott äkta vaniljpulver på coop som är super god att ha i gröten:) testa! Det är en liten burk och man ska bara ha i lite lite, men det ger en riktigt god smak:)
Måndagar är min tidiga dag och då är det full fart mellan 06,30 och 14,30. Sen ska jag till bästa Jenny på finare fransar igen och bygga lite fler fransar (vi hade inte så lång tid på oss sist).
Idag börjar nya träningsupplägget också. tjohoooo vad jag längtar:) Har rejäl träningsvärk i baksidan idag så det är skönt:) Här får ni lite inspiration!


Hej!
Hade du inte kunnat lägga upp receptet på din morgongröt? Hade blivit superglad! Är själv en riktig grötmänniska när det gäller frukostar, så det hade varit roligt med lite inspiration!
Måste även fråga vad man kan ersätta proteinpulver med i recept? Du har tipsat om en del roliga recept jag hade velat testa, tex proteinplättarna, men tyvärr har jag inte tillgång till proteinpulver och är därför ute efter något annat att ta istället.