Nu kör vi på, sista spurten inför sommaren. 5 resp. 10PT timmar för er läsare och för studenter (får så oerhört mkt mail från studenter som inte har råd med PT). Nu tänkte jag köra med ett kampanjerbjudande som gäller till och med 1juni 2012. Timmarna måste utnyttjas innan den 1juni.
5PT timmar för ENDAST 2500kr (ord 4000kr)
10PT timmar för ENDAST 5000KR (ord.8000kr)
Boka snarast, endast fåtal platser finns då det är ett kanonerbjudande. Maila mig: [email protected]

Det är vanligt att många går på för hårt när de väl ska komma igång. Det är viktigt att hitta ett långsiktigt upplägg som passar i din vardag och som är rimligt. Börja med 2dgr i veckan, känns det bra, lägg då in en bonus dag(frivillig dag) om tiden till det finns. Balans mellan träning,vila och sömn är jätteviktigt.
Jag hade precis kommit igång med träningen när jag idag fick halsfluss…. Hur tusan ska jag komma igång sen igen? Hur gör jag inte misstaget att köra för hårt och tappa lusten direkt? Tenderar att vilja köra på ganska hårt då jag varit aktiv inom idrotten hela livet. Gör annars alltid misstaget att direkt springa in i väggen
det gäller er alla:)
Hej!
Dum fråga kanske =) Men gäller det både för läsare OCH studenter? Eller för läsare som ÄR studenter?
Det står ”för er läsare och för studenter” därav min funderan =)