Efter en 12km powerwalk och en timme på nagelsalongen kan jag nu ta tag i arbete och mails:)
Så skont nar jag vissa dagar kan planera mina egna arbetstider. Jag tycker mer om att arbeta sena kvallar och ha morgonen till traning och annat dyl.
Salongen jag går till hade fått en ny vit farg i fargen ”milk”. Det ger ett naturligare utseende ochjag som bara forstarker mina egna naglar ar ute efter det. Vad tkr ni? jag blev jatte nojd!


Hej!
Gud vilken snygg kropp du har! Jag undrar hur du håller dig i form och vad du tränar med.. Jag har sett här på bloggen att folk t.e.x vart du köpt vissa saker ifrån men att du gett fel info.. kan det bero på att du inte vill att folk skall ha det du har? en enkel fråga jag bara undrar över. Skulle uppskattas om man fick ett svar så att man vet hur det fungerar. Skulle jätte gärna med vilka veta hur du håller dig i form.
Ha en toppen dag! /Lina