Nu har jag påborjat 3 olika inlagg for att sedan ta bort det. Jag ar alldeles for personlig idag. och dessvarre, utav olika anledningar så kan jag inte vara det. Speciellt inte nu nar bloggen går att lasa på ”engelska” och alla kunder kan googla mig och ha sig och faktiskt forstå vad jag skriver. Det kanns lite obekvamt faktiskt.
Iaf så har jag inte gjort så mkt idag. Jag har tagit ett långt bad och suttit och funderat en del. Lamnat tillbaka filmer samt hyrt en ny som INTE FUNGERAR (arg).
Jag ar jatteglad for era sota kommentarer till inlagget nedan.
Jag vet inte, men jag tkr det ar jattejobbigt att J har åkt bort. Han reser visserligen ofta men det ar mest bara 2-3 dgr åt gången. Jag kanner mig tom, och har svårt att andas. Går inte att forklara kanslan. (Nu tanker alla singlar, men herregud kvinna, jorden har inte gått under)
Hade detta varit i Sverige så hade bara dagarna rullat på som vanligt. Man hade gått och solat, atit lunch med vanner, fikat, shoppat,tagit långa promenader med hundarna, umgåtts med familj etc. Men inget sånt har jag har.
Kommer forst skriva nasta gång nar jag inte tanker tycka synd om mig sjalv mer, eller klaga. Det ar jobbigt att hora på. Men har inget annat att skriva for stunden.
Kram

Hej Emelie,
fyllde du på läpparna med Juvederm? eller var det någon annan filler? minns att du skrev Juvederm Ultra vad är det för skillnad mellan JUltra och Juvederm? vore tacksam om jag fick ett svar:)! vill gärna fylla på mina läppar..
Mvh Gisele
Det blir snart bättre.
Var jobbar du? Jag letar efter en lägenhet i MC.