Efter fisket igår var jag bara hemma en ort stund innan jag körde runt och hämtade upp 4 snygga brudar för en roadtrip ner till skåne! Vi skulle till Vickan för att fira henne student så först körde vi till Eurostop för att köpa presenten och ett mellanmål på McDonald’s haha. (a)

Efter 2 timmar var vi äntligen framme på gården där Vickan bor (nånstans i Skåne). Så himla kul att träffa Vickan igen och så roligt att vi lyckades komma alla 5 till hennes student! Vickan ska försöka komma på vår student på fredag också så det ser vi fram emot!

Vi satt inne i ett ridhus vilket jag tyckte var ett häftigt ställe att ha middagen på. Vi fick massa god mat och tårta där och fick sedan lyssna på massa gulliga tal. Denna kvällen fick mig att bara längta ännu mer till fredag, ska bli så himla kul! 😀 Nån gång efter 9 började jag köra hem igen så vi skulle komma hem i en vettig tid. Tack för att vi fick komma Vickan och GRATTIS TILL STUDENTEN! ♥


PUSS ♥
